Meist

ROSARY ilusalong asub Tallinna tuiksoonel, Roosikrantsi tänaval. Samal aadressil on asunud juuksurisalong juba aastast 1933! 
Täna, 21. sajandil on ROSARY`s Sinu teenistuses neli professionaalset ja oma tööd armastavat Eesti naist.
Ühtsel meelel ollakse veendunud, et ilusalongi edukaks toimimiseks ja järjepidevuse jätkamisel on oluline ka kliendikesksus ja professionaalsus. Jätkamaks salongi aastakümnete pikkust tegutsemistraditsiooni Tallinna ühe auväärseima ajalooga ilusalongis, panustavad kollektiivi naised igapäevaselt aega ja pühendumist nii oma klientidele kui enesetäiendamisele.

Meid on juba ka märgatud ja tunnustatud tiitliga TEENINDUSE TEEMANT 2017 / 18 

​Palun saage tuttavaks, juuksurid AGNES, HELLE ja MONIKA ning kosmeetik SIRET

AGNES   juuksur aastast 1991
Agnese puhul on parimaks iseloomustavaks märksõnaks "elukestev õpe" - parandamatu ning pideva enesetäiendajana on Agnes koolitanud end nii Eestis kui ka mitmetel seminaridel erinevates Euroopa suurlinnades. Aastatel 2006-2014 oli ta USA professionaalse juuksehooldusbrändi Paul Mitchell koolitaja Eestis. Koolitajana täiendanud ennast Tallinna Ülikooli andragoogika magistriõppes (2010-2012).
Agnes on mentoriks ja praktikajuhendajaks olnud mitmetele juuksemaailma tulevikutegijatele. Salongijuhina hoolib nii klientide kui kolleegide heaolu eest.

AGNES   juuksur aastast 1991
Agnese puhul on parimaks iseloomustavaks märksõnaks “elukestev õpe” – parandamatu ning pideva enesetäiendajana on Agnes koolitanud end nii Eestis kui ka mitmetel seminaridel erinevates Euroopa suurlinnades. Aastatel 2006-2014 oli ta USA professionaalse juuksehooldusbrändi Paul Mitchell koolitaja Eestis. Koolitajana täiendanud ennast Tallinna Ülikooli andragoogika magistriõppes (2010-2012).
Agnes on mentoriks ja praktikajuhendajaks olnud mitmetele juuksemaailma tulevikutegijatele. Salongijuhina hoolib nii klientide kui kolleegide heaolu eest.

​​HELLE  juuksur
Alates märts 2015 töötab Rosary’s särav juuksur Helle, kes lisaks tavapärasele juuksuritööle, paigaldab ja hooldab ka teip- ning keratiinjuuksepikendusi.  Lisaks salongitööle töötas Helle kuni veebruar 2020 õpetajana Eesti Esimeses Juuksurite ja Kosmeetikute Erakoolis, kus jagas oma teadmisi tulevastele juuksuritele. Helle on innukas õppija, silmapaistev juuksur ja rõõmsameelne ning positiivse ellusuhtumisega kolleeg.

​​HELLE  juuksur, juuksepikendused
Alates märts 2015 töötab Rosary's särav juuksur Helle, kes lisaks tavapärasele juuksuritööle, paigaldab ja hooldab ka teip- ning keratiinjuuksepikendusi.  Lisaks salongitööle töötas Helle kuni veebruar 2020 õpetajana Eesti Esimeses Juuksurite ja Kosmeetikute Erakoolis, kus jagas oma teadmisi tulevastele juuksuritele. Helle on innukas õppija, silmapaistev juuksur ja rõõmsameelne ning positiivse ellusuhtumisega kolleeg.
​MONIKA   juuksur
Meil on suur rõõm, et 2019 aasta algusest liitus meie naiskonnaga suure kogemuste pagasiga juuksur  Monika! 
Monika on stabilise ja pikaajalise töökogemusega oma ala meister. Ta on õppinud legendaarse juuksur Maie Lõhmuse käe all, kus lisaks     juuksuritööle oli nii tootekoolitaja kui praktikajuhendaja rollis. Rosary'sse tööleasumisele eelnenud 20+ aastat tõõtas Monika WW Passaazi ilusalongis, mis 2019 aasta kevadel seoses kaubanduskeskuse uuendamisega sulges oma uksed. 
​Monika on väärika kliendibaasiga suurepärane teenindaja ning toetav ja hooliv kolleeg, kellega loodame koos töötada järgnevad 20+ aastat!

​MONIKA   juuksur
Meil on suur rõõm, et 2019 aasta algusest liitus meie naiskonnaga suure kogemuste pagasiga juuksur  Monika! 
Monika on stabilise ja pikaajalise töökogemusega oma ala meister. Ta on õppinud legendaarse juuksur Maie Lõhmuse käe all, kus lisaks     juuksuritööle oli nii tootekoolitaja kui praktikajuhendaja rollis. Rosary’sse tööleasumisele eelnenud 20+ aastat tõõtas Monika WW Passaazi ilusalongis, mis 2019 aasta kevadel seoses kaubanduskeskuse uuendamisega sulges oma uksed. 
​Monika on väärika kliendibaasiga suurepärane teenindaja ning toetav ja hooliv kolleeg, kellega loodame koos töötada järgnevad 20+ aastat!

SIRET  kosmeetik ja pediküür aastast 2000
Siret on läbinud Skeyndor, Sesderma ja Biodroga hoolduste ning toodete koolitusted Hispaanias, Saksamaal ja Eestis. Aastatel 2016-2019 oli ta Hispaania nahahooldusbrändi Skeyndor ametlik koolitaja Eestis. Erinevate nahahooldusbrändide eksperdina kasutab t igapäevatöös mitmeid tänapäevaseid nahahooldusaparaate ja , mis mitte ainult ei tõhusta tema tööd, vaid muudavad ka tulemused märgatavalt efektiivsemaks. Lisaks on ta läbinud põhjaliku jumestajakoolituse.

IRET  kosmeetik, jumestaja, maniküür, pediküür aastast 2000
Siret on erinevatest salongi ametitest tulenevalt läbinud Sesderma ja Biodroga hoolduste ja toodete koolitused Hispaanias, Saksamaal ja Eestis. Lisaks kuuluvad tema haridusloetelusse DMK tootekoolitus, GIGI brasiilia vahatamine ning erinevad Kosmeetikute Liidu täiendkoolitused. Aastatel 2016-19 oli ta Hispaania nahahooldusbrändi Skeyndor koolitaja Eestis.
Sireti eriline kirg on jumestamine -- ta on osalenud meikarina mitmetel oma valdkonna võistlustel, missivalimistel ja fotosessioonidel. 2011 omandatud jumestaja - grimmeerija kutse Irina Abõsova rahvusvahelises meigikoolis ning tõstnud ametialast kvalifikatsiooni aastal 2012.