Keemiline koorimine

Ideaalne akne ja aknearmide puhul. Puhastab, värskendab ja uuendab nahka. Keemiline koorimine on naha pindmiste kihtide koorimine erinevate hapetega. Hooldus annab häid tulemusi erinevate nahaprobleemide korral – probleemne ja aknele kalduv nahk (rosaatsea, seborroiline nahapõletik); naha vananemise ilmingud (naha kuivus, kuperoosa, ebatasane nahastruktuur); pigmentatsioonihäired (pigmendilaigud, hüperpigmentatsioon, melasma, lentigo, hüpopigmentatsioon). Protseduuri ajal on kasutusel peamiselt AHA happed ehk lahjade kontsentratsioonidega puuvilja- ja piimhapped. Vastavalt kliendi nahaprobleemile valitakse koos spetsialistiga sobiv hape. Keemilisteks koorimisteks kasutame Sesderma happeid. Sama sarja kreemid on müügil ka meie ilusalongis.

Keemilised koorimised võib liigitada sügavuse järgi:

  • Superpindmised koorimised annavad nahale kohese säraefekti.
    Tegemist on ideaalse lõunavaheaja protseduuriga, mis ei vaja taastumisaega.
  • Pindmised koorimised, kus hape toimib epidermise ülemistes kihtides (koorides sarvkihiti) või kogu epidermise piirides. Pindmist koorimist soovitame kareda ja ebaühtlase struktuuriga naha, peente kortsude, pigmendilaikude eemaldamiseks ning probleemse ja aknele kalduva naha korral. Pindmiste koorimiste soovitav ravikuur on 2 nädala tagant 3-5 korda.
  • Keskmise sügavusega koorimine haarab kogu epidermise ja ulatub pärisnaha ülemisse kihti. Keskmist koorimist soovitame suurte pooride, aknearmide ja sügavamate pigmendihäirete korral. Keskmised koorimised on tavaliselt ühekordsed protseduurid. Sobiva sageduse aitab leida meie spetsialist.

Mida peaks teadma:

  • Peale keemilist koormist ei tohi nahaketendusi mehaaniliselt eemaldada.
  • Peale keemilist koormist ei tohi 2-8 nädalat päevitada ega solaariumis käia ja kasutada aktiivseid kosmeetikatooteid.
  • Peale protseduuri on oluline järelhooldus – naha niisutamine, taastamine ja SPF toodete kasutamine.
  • Ohatis on vastunäidustatud protseduuri teostamisel.

Hoolduse kestvus: 60 min
Hind alates 75 €