Kuuma kääri lõikus

Eesti turul on juba pikka aega populaarsust kogunud lõikus kuumade kääridega ehk Thera cut juukselõikus. See on revolutsiooniline, kuna hooldava juukselõikuse tulemusel ei lähe juuksed nii kiiresti katki ja kasvavad paremini.

Thera cut käärid on nagu käärid ikka, ainult et neil on taga juhe, mis on ühendatud digitaalse arvutipõhise süsteemiga. Juuksur valib arvutis vastavalt kliendi juuksekarva paksusele ja kahjustuste astmele kääride ühtlase temperatuuri. Kuumade kääridega lõigates nn „sulatatakse“ kinni kõik lõhenenud juukseotsad, mille tulemusel juuksed säilitavad oma loodusliku õlisisalduse ja niiskuse, tulemus on püsiv.

Lõikus sobib kõigile. Eriti soovitame aga antud teenust neile, kes soovivad juukseid kasvatada. Samuti mõjub kuuma kääri lõikus hästi õhukeste ja poorsete juuste puhul. Kuuma kääri lõikust soovitame teha iga 3 kuu tagant. Kui vahepeal lõigata tavaliste kääridega, siis kuuma kääri mõju kaob! Seetõttu on mõistlik jääda truuks sellele tehnoloogiale. Eriti kahjustatud juuste puhul võib tulemuste ilmnemine võtta siiski aega mõned lõikuskorrad.

Hoolduse aeg: 1- 1,5h 

Hind: 30 € – 45 €