Kera-Triplex ravi

KeraTriplex ® 2-Step Repair on professionaalne salongihooldus, mis taastab aastate jooksul tekkinud juuksekahjustused, vähendab juuste murdumist kuni 80%, taastab juuste loomulikku sära kuni 35% ning takistab juuksevärvi tuhmumist kuni 67% . Eriti hästi sobib hooldus kuivade, päikesest kahjustatud või keemiliselt töödeldud juuste puhul.

Eksklusiivne KeraTriplex ® imbub sügavale juustesse, parandab ja sulgeb juuksekarva pindmised kahjustused. Kolm erinevat keratiin- proteiini tungivad juukse sisemusse, taastavad ja siluvad pealiskihi (kutiikula) ja kaitsevad pinda edasiste kahjustuste eest. Samuti immutab KeraTriplex ® juuksed ajaliku niiskusega ja parandab juuste struktuuri.

KeraTriplex™ kompleks on ainulaadne keratiin proteiini ühend, mis on praktiliselt identne inimjuukses leiduvale keratiinile. Seda saadakse John Paul Mitchell Systems®’ile kuuluva Uus-Meremaa orgaanilises farmis kasvavate lammaste villast. Saadav keratiin on kui juuksed vedelas olekus, aitab parandada juuksekahjustusi juurtest otsteni ning moodustab juuksele kaitsva kihi (kaitseb keskkonnast tingitud ja mehaaniliste kahjustuste eest). Hoolduses kasutatav Awapuhi ekstrakt on aga võimas looduslik niisutaja, mis seob niiskuse ja silub juuksekarvad. Juuksed muutuvad pehmeks, kergemini soengusse seatavaks ja omavad imelist läiget.


Hooldus salongis:

  • juuksepesu Awapuhi Wild Ginger sulfaadivaba šampooniga 
  • rätikukuivadesse juustesse piserdatakse konsentreeritud KeraTriplex™ keratinproteiini ampull, mis parandab ja sulgeb juuksekahjustused. Ainel lastakse mõjuda 5 minutit
  • seejärel kantakse juustesse intensiivselt ja sügavalt niisutav Keratin Intensive Treatment™, mis muudab juuksed pehmeks, aine täiustab juuste tekstuuri ja tagab suurepärase läike. Lisasoojusel (nt. kilemüts + föön või climazon) lastakse maskil mõjuda 10 minutit. Seejärel juuksed loputatakse.
  • vajadusel kantakse juustele niisutav ja silendav palsam Awapuhi Wild Ginger™ Keratin Cream Rinse™
  • enne juuste föönitamist kannab juuksur juustele AWG Styling Treatment Oil`i, mis kaitseb juukseid kuumuse ja UV-kiirte eest, muudab need siidiseks ning läikivaks. 

Hoolduse kestvus: kuni 1,5 h (koos kuivatamisega)

Hind: 35 € – 50€