Nanopore Microneedling

NANOPORE MICRONEEDLING hooldus näole ja kaelale
Naha pinguldatus ja nooruslikkus sõltub peamiselt kollageeni tugevusest naha keskmises kihis. Kahjuks vananedes kollageen lagundub ja selle taastootmine aeglustub pidevalt. Enamasti halvendab naha väljanägemist ja funktsioneerimist pindmine kuivus, mis muudab naha jume tuhmiks, pinna karedaks ning põhjustab kortsujooni.
Miks valida see hooldus?
Mediderma Nanopore mikroneedling hooldus koosneb keemilisest koorimisest, mikro- needling teraapiast ja kasvufaktoritega mesoteraapia seerumitest. Leebe keemiline koorimine valmistab naha protseduuriks ette. Mikroneedlingu käigus tehakse peenikeste nõeltega nahka mikrokanalid. Protsess aktiveerib naha kollageeni tootmise ja annab tulemuseks kohese ning kauakestva pinguldatuse. Looduslikke kasvufaktoreid sisalda- vad seerumid uuendavad, tugevadavad ja pinguldavad nahka. Mediderma Nanopore mikroneedling – viimase põlvkonna elektriline aparaat tagab turvalise ja mittevaluliku protseduuri.
Hooldus sobib ideaalselt naha pinguldamiseks ja tugevdamiseks, kortsujoonte ja armide silendamiseks ning pigmentlaikude vähendamiseks.
Protseduur ei ole valulik, kuid klient tunneb nahal kerget vibratsiooni. Protseduur annab koheselt märgatava nahka pinguldava efekti.

Kestvus: 60 min
Hind: 135 €

NANOPORE MICRONEEDLING hoolduskuur peale esimest hooldust
(3 hooldust poole aasta jooksul)

Hind: 3 x 60 min 3 x 100 €