Kosmeetik

SIRET  kosmeetik ja pediküür aastast 2000
Siret on läbinud Skeyndor, Sesderma ja Biodroga hoolduste ning toodete koolitusted Hispaanias, Saksamaal ja Eestis. Aastatel 2016-2019 oli ta Hispaania nahahooldusbrändi Skeyndor ametlik koolitaja Eestis. Erinevate nahahooldusbrändide eksperdina kasutab t igapäevatöös mitmeid tänapäevaseid nahahooldusaparaate ja , mis mitte ainult ei tõhusta tema tööd, vaid muudavad ka tulemused märgatavalt efektiivsemaks. Lisaks on ta läbinud põhjaliku jumestajakoolituse.

IRET  kosmeetik, jumestaja, maniküür, pediküür aastast 2000
Siret on erinevatest salongi ametitest tulenevalt läbinud Sesderma ja Biodroga hoolduste ja toodete koolitused Hispaanias, Saksamaal ja Eestis. Lisaks kuuluvad tema haridusloetelusse DMK tootekoolitus, GIGI brasiilia vahatamine ning erinevad Kosmeetikute Liidu täiendkoolitused. Aastatel 2016-19 oli ta Hispaania nahahooldusbrändi Skeyndor koolitaja Eestis.
Sireti eriline kirg on jumestamine -- ta on osalenud meikarina mitmetel oma valdkonna võistlustel, missivalimistel ja fotosessioonidel. 2011 omandatud jumestaja - grimmeerija kutse Irina Abõsova rahvusvahelises meigikoolis ning tõstnud ametialast kvalifikatsiooni aastal 2012.

Ilusalong Rosary kosmeetikute pakutavad teenused: