Ultrahelihooldus näole

Näo ultrahelihooldusel on mitu erinevat toimet: puhastav, niisutav, lõdvestav. Protseduur on valutu ega ärrita nahka ning sobib seetõttu ka tundlikule, kuperoossele, laienenud kapillaaridega, vistrikulisele, liigse karvakasvuga ning õhukesele nahale. Puhastab poorid sügavuti, ilma mehhaanilist traumat tekitamata. On võimalik teha ka kortsudevastast ning silmaümbruse erihooldust.

Ultraheli hoolduse käigus puhastatakse näo ja dekoltee piirkond põhjalikult spetsiaalse puhastuspiima ja toonikuga ning seejärel niisutatakse desinkrustatsioonivahuga, mille aktiivained reguleerivad veresoonte toonust, avavad poorid ja pehmendavad rasu. Töötades spaatlikujulise ultrahelipeaga, tagab ultraheli mehhaaniline vibratsioon elutute pindmiste naharakkude ning komedoonide eemaldumise. Ultraheli tasandava mikromassaazi toimel kiirendatakse naha ainevahetust, rakkude uuenemist ja jääkainete eemaldumist. Nahk muutub visuaalselt nooremaks, siledamaks, elastsemaks ja säravamaks, kortsud tasanduvad. Ultraheli impulssreziimil toimub naha rahustamine ja pooride ahendamine. Hooldus lõpetatakse spetsiaalse oksügeniseeriva maskiga, mis mõjub rahustavalt, jahutavalt ja lõõgastavalt. 

Parima tulemuse tagab ultrahelihoolduse läbiviimine 5-10 korrast koosneva kuurina, olenevalt naha olukorrast. Hoolduse tulemusel aktiviseerub uute naharakkude toomine, kiireneb lümfiringe ning paraneb naha verevarustus, seega sobib ultrahelihooldus ka pigmendilaikude ning naha ebatasasuste puhul.

Hoolduse kestvus 60 min
Hind 50 €