Juuste värvimine

Rosary ilusalongis kasutame erinevaid värvimisvõimalusi pakkuvat Itaalia juuksehooldusbrändide EMSIBETH ja MILKSHAKE juuksevärve, valikuliselt ka L’Oreali ja Paul Mitchelli tooteid

Emsibeth Cromakey-In 
on uue põlvkonna mikropigmentidega juuksevärvid, mida saab kasutada nii kerg- kui püsivärvina- mikropigmentide olulisus tänapäeva värvides. Tulemus jääb sügav, läikiv ja katab suurepäraselt ka halli juust.  Eriti luksusliku ja hooldava tulemuse saab kui lisada värvi hulka KEYBOND keratiinravi.

Emsibeth Cromakey-Oil ammoniaagivabad õlivärvidei ärrita peanahka, on meeldivalt läbikumavad ja seetõttu ei teki silmatorkavat väljakasvu piiri. Juuksed saavad erakordselt kauni läike, võimalik ka paar tooni heledamaks toonida!
Meeldiv on ka see, et tumedate värvide puhul ei määri õlivärvid värvides nahka ja mõjuvad 

Paul Mitchell ja L’Oreali BLONDEERIJAD on tolmuvabad ning sobivad blondeerimiseks nii kokkupuutel peanahaga kui triibutamiseks. Looduslikke õlisid ja hooldavaid aineid sisaldav koostis annab juustele suurepärase läike ja pehmuse. Blondeerimispulbrid helestavad juukseid kuni 7 tumedusastet, Õrnatoimeline blondeerimispasta aga kuni 5 astet, Viimasel koostises lisaks jojoba- ja riitsinusõlile ka rahustav aaloe, mis hoiab minimaalsena peanaha ärrituse ning mesilasvaha tagab kreemja tekstuuri ja luksusliku pehmuse.

Õige juuksehooldustoode/värv valitakse välja koos kliendiga, konsulteerides juuksuriga leiate kindlasti parima lahenduse! Juuksevärvi hind lisandub juuksevärvimisteenuse hinnale ning sõltub materjali kulust.