Näo teemantlihvimine

Teemantlihvimine on naha mehaaniline koorimine teemantotsikutega aparaadi abil. Protseduuri tehakse otsikute abil, mis on kaetud laserlihvitud teemanditega ning koos vaakumi puhastava ja stimuleeriva toimega. Protseduur on valutu ja on võimalik teha ühekordselt, et värskendada ja uuendada nahka või teostada pikemaid hoolduskuure parema efekti saavutamiseks. Tavaliselt on peale hooldust tulemus kohe märgata, paranenud on naha tekstuur ja välimus. Lisaks suurendab protseduur kollageeni ja elastiini hulka nahas ning kiirendab uute, tervete naharakkude kasvu. Tedretähed, pigmendilaigud ja ilmekusejooned on kadunud või vähenenud. Armid on vähem märgatavad ning nahk on pehmem, siledam ja noorem.

Hooldus sobib kõikidele vanusegruppidele, meestele, naistele ning kõikidele nahatüüpidele. Vaatamata sellele, et üha sagedamini räägitakse just näo teemantpiilingust, võib seda kasutada ka teistel keha osadel: puusadel, kõhul, rinnal, tuharatel, kätel.

  • Puhastab, värskendab, pehmendab ja elustab nahka
  • Silub pindmisi kortse ja pinguldab lõtvunud nahka
  • Tasandab ja pehmendab aknearme
  • Puhastab naha ummistunud pooridest
  • Pidurdab naha enneaegset vananemist.

Protseduur on vastunäidustatud juhtudel, kui näol esinevad mädapaised, lahtised haavad, herpes ja kuperoosa.
Kuuri on soovitatav läbi viia aastaajal, mil esineb vähem päikesevalgust, sest peale lihvimist on nahk ultravioletkiirte suhtes tundlikum.

Hoolduse kestvus  50 minutit
Hind: 55 €